Tvorba webových stránek

Jako doplňkovou činnost provádíme už několik let také tvorbu webových stránek (zvláště pro školy a organizace pracující s dětmi).

Vytvořili jsme např. tyto weby:

Hotový web (s texty, grafikou, fotogalerií atd.) jsme schopni vytvořit v průběhu několika dní. Zajistíme vám levný hosting a doménu (pokud ještě nemáte), nainstalujeme redakční sytém, vytvoříme originální vzhled webu a naplníme ho obsahem.

Při tvorbě webových stránek využíváme nejčastěji redakční systém WordPress, který je dle našich zkušeností pro běžného běžného uživatele PC  nejjednodušší – vše Vám vysvětlíme anebo vám stránky za minimální poplatek můžeme spravovat sami…

Cenu za vytvoření stránek stanovujeme vždy dohodou. Počítáme s minimální částkou cca 5000,- Kč za jednoduchý, přehledný, vkusný web (se všemi texty, fotografiemi, grafikou). Cena se pak zvyšuje s náročností Vašich požadavků… V průměru se pohybujeme mezi 6000,- až 15000,- Kč (grafika a kódování na míru).
S čímkoli byste potřebovali poradit, vysvětlit, konzultovat atd., prosím zavolejte či napište – rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy.